powrót

O firmie

 WYCIECZKI  SZKOLNE  I  FIRMOWE

Zespół Animatio Travel to ludzie z pasją i zamiłowaniem do turystyki. Tworzą go nauczyciele, animatorzy czasu wolnego i rekreacji, piloci wycieczek oraz przewodnicy turystyczni. Naszymi wyjątkowymi klientami są najmłodsi podróżnicy. Dlatego przykładamy dużą uwagę do ich potrzeb, aby na naszych wyjazdach czuli się wyjątkowo.

Nauka jest kluczem do wiedzy, który – jak wszystkie niewielkie przedmioty – może zostać łatwo połknięty przez dzieci. Najlepiej jednak, gdy nad bezpiecznym pochłanianiem wiedzy czuwają fachowcy, a łyk nauki serwowany jest z porcją zabawy.  Dzisiaj  zapewnisz swemu dziecku jedno i drugie, wysyłając je na  wycieczki  z  Animatio Travel .

Nasza strona internetowa zawiera szereg propozycji wycieczek dla dzieci i młodzieży. Została starannie przygotowana uwzględniając potrzeby naszych turystów. W każdym wyjeździe znajdziesz coś dla siebie: kojący zmysły kontakt z naturą, atmosferę minionych czasów, wiedzę, jakiej nie znajdziesz w przewodnikach.  Każdą podróż umili doświadczony pilot wycieczki, który zapewni uczestnikom doskonałą realizację programu, sprawi, że podróż będzie ciekawa oraz przyjemna. Starannie przygotowując wycieczkę kilkudniową korzystamy ze sprawdzonej bazy noclegowej oraz usług kwalifikowanych przewodników. Doświadczeni kierowcy zadbają o bezpieczeństwo na drodze i wszelkie udogodnienia podczas podróży. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia, które świadczą o jakości i standardzie usług.

Wycieczki szkolne zostały skalkulowane dla grupy 45 osób + 3 opiekunów. Przygotowujemy również wycieczki dla mniejszych lub większych grup. Ceny dotyczą grup z Białegostoku i bliskiej okolicy. Dla pozostałych miejscowości przygotowujemy specjalną ofertę z kalkulacją.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wydany przez Marszałka Województwa Podlaskiego nr. 03/13

oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Organizatora Turystyki nr M 208969 Signal Iduna

 

rejestr organizatorów turystycznychsignal 2018 jpg

 

powrót do góry